Her Stili Tamamlayan Köşe Koltuk Takımları Şimdi Enza Home’da!

0
1558
Her Stili Tamamlayan Köşe Koltuk Takımları Şimdi Enza Home’da!
Neredeyse günümüzün çoğunu geçirdiğimiz yerlerden biri olan oturma odaları, artık sadece bir oturma odasından ibaret değil aynı zamanda vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz bir yaşam alanı! Dikkat çekici ve farklı olmasının yanında yüksek düzey konforu da alanımızı daha fazla sevmemizi, onu daha çok benimsememizi sağlayan etmenler arasında. Stilimizi yansıtan bir dekorasyon mutluluğun da kaynağı. Enza Home bu noktadan yola çıkarak, farklı onlarca tasarımı ile hemen her ruha dokunarak, herkesi mutlu edecek dizaynlara imza atıyor. Farklı ve ince detaylarla işlenmiş yeni koleksiyonu ile yaşam alanlarını yeniden dizayn etmek isteyenlerin en büyük yardımcısı oluyor. Ev dekorasyon trendlerine yön veren Enza Home, geniş evler için modüler sistemde köşe koltuk modellerine hayat veriyor.
Köşe Koltuk Takımları
Köşe Koltuk Takımları
Minimalist ve Modern Modüler Sistemde Köşe Koltuk Takımları
Her tasarım ve dekorasyona uyum sağlayabilen modüler sistem köşe koltuk takımları kullanım alanları gereği pratik ve kullanımı kolay tasarımlardır. Salonunuzda tek bir bölgeye yönelik tasarımınızı bu köşe koltuk takımları ile kolayca oluşturabilirsiniz. Çok fazla yer kaplamadıkları için küçük evlerde de tercih edilen köşe koltuk takımları ilginç ve farklı tasarımlar oluşturmak isteyenler için ideal bir çözüm olabilir. Her modülünü tekli olarak satın alabileceğiniz gibi farklı tasarımların modülleriyle de zengin bir bütünlük elde edebilirsiniz. Enza Home’da bulunan renkli dekoratif yastıklarla da köşe koltuk takımınızı renklendirebilir daha sıcak bir görünüm elde edebilirsiniz. Köşe takımı modüllerinde farklı form ve boyutlarda seçenek sunan Enza Home tasarımlarının modern ve şık oluşuyla da ön plana çıkıyor. Dekoratif tasarımlarının yanı sıra köşe koltuk modelleri oldukça kullanışlıdır ve düzenli görünüm sağlar.
Köşe Koltuk Takımları
Köşe Koltuk Takımları
Kalabalık Aileler İçin Biçilmiş Kaftan: Modüler Sistemde Köşe Koltuk Takımları
Modüler sistemde köşe koltuk takımları diğer koltuk modellerine göre daha az kullanılıyor olsa da tasarım ve konfor bakımından birbirlerine çok benzer özelliktedirler. Modüler köşe koltuk modeline nazaran diğer köşe koltuk modelleri evinizde biraz daha fazla yer kaplasa da oturma alanının fazla olması bu konuda avantaj sağlar. Her koşulda kalabalık misafir ağırlayan aileler için hiç kuşkusuz pratik bir çözüm sunar. Farklı form ve ebatlarda olan modülleri sayesinde kendi tasarımınızı yaratabilir ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. İstediğiniz modülleri seçerek kendi köşe koltuk tasarımınızı oluşturabilir ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Modüler sistemde köşe koltuk takımları odanızın bir bölümünü çevreleyerek dekoratif bir görünüm sunarken karşısına koyacağınız deri bir tekli koltukla farklı tarzları da yakalamanıza imkan tanır  Daha spor bir görünüm isteyenler içinse Enza Home’da bulunan dekoratif puflar veya sehpalı puflar iyi bir tercih olabilir. Hem kullanım kolaylığı hem de farklı kullanım alanları sağlarken oturma odanıza spor bir görünüm de katabilir. Tüm bu tasarımınızı çerçeve, aydınlatma, mum ve tablo gibi çeşitli dekoratif ürünlerle de süsleyebilirsiniz.
Ruh Halinize Göre Hareketlendirebileceğiniz Köşe Koltuk Takımları
Yaz ve kış aylarında oturma odanızda farklılık yaratmak istiyorsanız Enza Home’daki desenli kırlentler ve çeşitli objeler tam ihtiyacınız olan ürünler olabilir. Yazın kullanacağınız beyaz, açık sarı, turkuaz, tozpembe, gri gibi açık renkli obje ve süslemeler odaya ferah bir hava katarken mekânın aydınlık ve yalın olmasını sağlar. Kış aylarında evinizde kullanacağınız daha koyu renkler turuncu, sarı, kırmızı gibi sıcak tonlar evinizin ortamını değiştireceği gibi dinginlik ve samimi bir ortam yaratabilir. Böylelikle yaz ve kış dönemlerinde köşe koltuk modellerinize farklı dokunuşlar ekleyerek değişik tasarımlar elde edebilirsiniz.
Köşe Koltuk Takımları
Köşe Koltuk Takımları
Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları
Tasarımın, rahatlığının yanı sıra alacağınız ürünün fiyatının da uygun olması onu cazip kılan şeylerden biridir. Enza Home’da köşe takımı fiyatları her bütçeye uygun bir çizgidedir. Dayanıklı, konforlu, uzun süre kullanabileceğiniz kaliteli malzemelerden oluşan köşe koltuk takımları ve tüm dekorasyon ihtiyaçlarınız için Enza Home’un online mağazasına uğrayabilir; bütçenize uygun, beğendiğiniz köşe takımı modelleri ve tasarımlarını size en yakın satış mağazasından sipariş edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here