Doğal Uykunun Yolu Doğal Yorgandan Geçer

0
145

Günümüzün en az beş saati uyuyarak geçiyor. Bu süre içerisinde vücut dinlenmiş ve yenilenmiş olarak uyanmaya ihtiyaç duyuyor. Ne kadar uyursak uyuyalım yeni güne dinç uyanmak için rahat bir uyku gerekiyor. Bu da doğal ürünlerle mümkün oluyor. Hibboux bu noktada devreye giriyor ve ürettiği yorganlarla deliksiz bir uykunun yardımcısı oluyor.

Uyku Rüyadan İbaret Değildir

Uyku deyince aklımıza ilk gelen şey rüyadır. Fakat Hibboux iyi bir uykunun rüyadan çok daha fazlası olduğunu bize gösteriyor. İyi bir uyku sadece zihinsel yorgunluğu almaz. Bedenimizi de iyileştirir. Dinlenmiş bir beden daha iyi düşünür ve karar verir. Metabolizma daha sağlıklı gelişir. Çünkü uykusunu iyi almış biri ayılabilmek için sürekli çay, kahve gibi şeyler tüketmez. Sabah uyanmak için de alarma ihtiyaç duymaz. İyi uykunun yolu da iyi bir yatak, yorgan ve yastıktan geçer.

Mutlu Uyuyun, Mutlu Uyanın

Yorganlar bilinenin aksine yalnızca kış aylarında kullanılmaz. Uygun yorgan modelleri seçilerek yaz aylarında da kullanılabilir. Yorgan seçerken en önemli şeylerden biri de hafif ve bunaltmayan bir özellikte olmasıdır. Hibboux beş farklı modeli ile geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Hem yetişkinler hem de bebekler için uygun modeller bulunuyor.

  • Yün: Yazın terletmeyen, kışın üşütmeyen bu yorganlar yüzde yüz doğal ve pamuktan üretildiği için uyku sırasında vücut ısısını dengelemeye yardımcı oluyor.
  • Pamuk: Uyku kalitenizi artırmak için hafifliğiyle bilinen bu modeller de doğal üretiliyor.
  • Bambu: %30 bambu %70 nano elyaftan üretiliyor. Yumuşak tuşesi ve bakteri karşıtı etkisiyle biliniyor.
  • Brezee: Tencel teknolojisi sayesinde terlediğinizde nemi emme ve buharlaştırma özelliğine sahip. Üstelik bakteri oluşumunu da yavaşlatıyor.
  • Çevreci Elyaf: Ağaçlara zarar verilmeden üretilen teknolojik elyaflardan oluşan yorganlar size de kaliteli bir uyku sağlıyor.

Ayağınızı Yorganınıza Göre Uzatın

Hibboux ile hem kaliteli hem de uzun yıllar kullanabileceğiniz doğaya zarar vermeyen sağlıklı ürünlere sahip olabiliyorsunuz. Modeline göre farklı fiyat seçenekleri mevcut. Çift kişilik yorgan ya da tek kişilik yorgan olması da yorgan fiyatları üzerinde bir etken. Ancak Hibboux, yalnızca internet üzerinden satış yapıyor, dolayısıyla maliyetleri bu oranda düşüyor. Kaliteyi uygun fiyata satma avantajı yakalayan marka böylelikle çeşitli kampanyalar ve avantajlı setlerle sizi de uygun fiyatlarla buluşturuyor.

Gözlerinizi Mutluluğa Kapatın

Hibboux kurulduğu günden bu yana doğru ve konforlu bir uyku yaratmayı amaçladı. Yatak ve yorgan gibi tüm uyku ürünlerinde kendine çevreciliği ilke edindi. Sizi anlayarak size kıymet verdi. Yenilik ile teknolojiyi harmanlayıp rahatlık vadetti. Hibboux günümüzün neredeyse üçte birini geçirdiğimiz yatak odalarımız için uykunuzu sağlıklı hale getirmek üzere tasarlandı. Sağlığa zarar vermeyen doğa ürünleriyle kendini geliştirdi. Ekolojik dengeyi bozmayan çevreci ürünler ortaya çıkardı. Hayvanlara zarar vererek elde edilen deri, kaz tüyü, post gibi maddeler ürünleri arasında yok. Kullanılan malzemelerin hepsi toprağa karışıp yok olabilen türlerden oluşuyor.

Ürünlerin hepsi, üzerinde yazan talimatlara göre makinede yıkanmaya ya da kuru temizlemeye uygun. 2 yıl garantili ve tüm dünayada güven sertifikası olarak bilinen OEKO-TEX sertifikalarına sahip. Bu sertifikalar çeşitli testlerden geçirildiğinin ve insan sağlığına zararlı bir maddenin bulunmadığının kanıtı. Ayrıca yerli üretim olması da dikkat çeken bir başka yönü. Sipariş verdikten 1 gün sonra ürünleriniz kargoya veriliyor. Yorgandan memnun kalmadığınız taktirde 30 gün içerisinde ücretsiz bir şekilde iade ederek paranızı geri alabiliyorsunuz. İnternet sitesi üzerinden aracısız olarak satış yapması her an her yerde ulaşılabilir olduğunun bir göstergesi. Siz de teknolojinin sağlık ve konforla buluştuğu Hibboux internet sitesini ziyaret ederek yorgan modellerini detaylıca inceleyebilirsiniz. Kampanyalardan haberdar olup avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here