Doğada Konfor Arayanlar için Şezlong Çeşitleri

0
140

Yaşam alanlarınızda sizi siz yapan ürün seçimleri hem keyifli hem de kolay bir süreç geçirmenizi sağlar. Açık alan süslemek, tarzınıza uygun dekore etmek için başvurabileceğiniz ilk ürün mobilyalardır. Bahçe, havuz ya da deniz kenarı, orman gibi sayısız alanda kullanabileceğiniz şezlong modelleri, rahatlığınızı düşünen işlevsel ürünler arasında yer alır. Tatilde yılın yorgunluğunu atmanızı sağlayan ürünler, size dinlenme alanları oluşturur. Bahçe için şezlong çeşitleri ile arkadaşlarınızla keyifli bir ortamda buluşabilir, stresinizi kısa sürede atabilirsiniz. Portatif ürünler arasında yer alan şezlong türleri ile açık havanın keyfini her yerde ve her zaman rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Keyfinizin Tamamlayıcı Unsuru Şezlong Modelleri

 

Rahatından taviz vermeyenlerin tercihi şezlonglar, birbirinden farklı modellere sahip. Tasarımsal özellikleri değişen ürünler ile konforunuzu sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Açık havanın vazgeçilmezi olan tasarımları ile eğlenceli anlar biriktirebilir ve oturduğunuz yerden kalkmak istemeyebilirsiniz. Ahşap ayaklı şezlong çeşitleri, katlanabilir olduğu için dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Rengarenk ve desenli kumaşlar ile tasarlanan ürünler, kişiliğinizi yansıtmanıza yardımcı olur. Tarzınıza uygun bir bahçe, balkon ya da teras dekorasyonu yaratmak için en önemli ihtiyaçlarınızdan biri olan şezlonglar ile kendi özel alanınızı yaratabilirsiniz. Dilerseniz ahşap bir model üzerine kendi yaptığınız minderi de koyarak özgün bir tasarım yaratabilirsiniz. Keyfinizi şezlong modelleri ile tamamlamanın tam zamanı!

 

Bahçenize Renkli Bir Dokunuş Yapmak İster misiniz?

 

Açık alanları dekore etmeye şezlong seçiminden başlamanızda fayda vardır. Dekorasyon stilinizi belirledikten sonra tercih edebileceğiniz model ile keyifli bir ortam yaratabilirsiniz. Şezlong seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı kriterler vardır.

 

  • Minderli ve kumaşlı modeller arasında çabuk kuruyan ürünü seçmeniz kullanım kolaylığı sağlar.
  • Minderli ürünlerin üzerine havlu sermeniz de rahat bir kullanım sunduğu gibi konforlu bir ortam da oluşturur.
  • Şezlongun yatış pozisyonunun olması önemlidir. Vücudunuza göre dik konumda kalan bir üründe uzun süre yatamayabilir ve ağrı hissedebilirsiniz.
  • Ergonomik tasarım sahip olan modelleri tercih ederek rahatlığınızı artırabilirsiniz. Ahşap ürünlerin birden fazla eğim kademesi sunması, konforunuzda oldukça etkileyicidir.
  • Seçiminizi yaparken dekorasyon ile birlikte kullanım kolaylığını da düşünmeniz gerekir. Bu noktada ürünün ağırlığını da dikkate almalısınız.

 

Şezlong Nasıl Temizlenir?

 

Bahçe, balkon ya da terasınızda kullanmak istediğiniz oturma alanını dekore ederken, tercih edeceğiniz ürünlerin kolay bir şekilde temizlenmesi de oldukça önemlidir. Temizliği ile sizin ilgilenecek olmanız, bu pratikliğin önemini daha da artırır. Plastik ya da metal ürünlerin rahat temizlenebilmesi, ürünlerin açık alanlarda kullanımı sağlar. Kimyasal madde olmayan temizleyici ürün ya da ıslak bir bez ile kolaylıkla hijyenik tutabileceğiniz tasarımlar, sizi kendine hayran bırakır. Ekstra özen ve bakım isteyen ahşap modellerin kullanım ömrünü uzatmak ise sizin elinizde! Üretildiği ağaç türüne özel bir bakım yağı ile yılda 1 ya da 2 kez bakımınızı yapmanız gerekir. Güneşe direkt olarak maruz kalan ürünlerin üzerinde çatlak ya da renk kaybı gibi sorunlar oluşabilir. Olası durumlar, tercih ettiğiniz ürünün ömrünün azalmasına neden olur. Özel bir bakım ve temizlik ile şezlongu her zaman yenileyebilir ve yıllarca güvenli bir biçimde kullanabilirsiniz. Doğru uygulama ile konforlu bir deniz kenarı ya da havuz başı keyfi yapabilir, kışa stres ve yorgunluğunuzdan arınarak girebilirsiniz.

 

Bütçenize uygun şezlong fiyatları sayesinde stilinizi yansıtan ürünü Koçtaş’ın geniş ürün seçenekleri arasında rahatlıkla bulabilir, Koçtaş güvencesiyle sahip olabilirsiniz. O halde yaşam alanlarınızı kişiselleştiren şezlong modelleri ile dekorasyonunuzu hemen tamamlayın ve açık alanın keyfini doyasıya çıkarın!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here