Addo Mobilyayı Büyüten Ruh, Müşteri Odaklı Satış

0
570

 

Addo Mobilyayı Büyüten Ruh, Müşteri Odaklı Satış

Addo Ofis Mobilyaları tam 27 yıl önce çıkmış olduğu bu yolculukta çağının ötesindeki özgün yaklaşımları ile ofis mobilyası kavramına yeni bir boyut kazandırdı. Çalışma alanlarında yaşanan yoğun tempo, Addo Mobilya’nın yenilikçi minimalist çizgileri sayesinde çok daha rahat ve ferah mekânlara dönüşmesine imkân sağladı. Addo Mobilya için başarı yolunda en değer verilmesi gereken ilke ise müşteri memnuniyeti.

Firmayı bugünkü durumuna getiren gücün müşteri odaklı satış olduğunu söyleyen Addo, 6000 metrekare üretim tesisi ile yalnızca İstanbul’da değil Bakü ve Milano’da açmış olduğu showroomlar ile de uluslararası mobilya sektöründe de kendini ispat etmiş durumda.

Her Ofis Ayrı Bir Ruh, Ayrı Bir Karakter

 

Addo Ofis Mobilyaları bir ofisin yalnızca beton bir yapıdan ibaret olmadığını, her ofisin ayrı bir ruhu olduğunu savunuyor ve tasarımlarını buna göre şekillendiriyor. Kalite her zaman detaylarda gizlidir. Addo Ofis Mobilyaları detaylarda yaratmış olduğu mükemmelliği şık ve fonksiyonel üretim anlayışı ile birleştirerek müşterilerine sıra dışı seçenekler sunmaya devam ediyor. Addo Mobilyada kusursuz tasarım modern çağın ruhu ile bütünleşiyor.

Bugünün çalışma yaşamı nasıl dünden farklı ise bir ofisten beklenenler de artık dünden çok daha farklı. Tamamen insan ergonomisi ve sağlığı düşünülerek tasarlanan Addo ürünleri, kullanıcılarının çok daha uzun saatler verimlilikten ödün vermeden çalışabildikleri ortamlar sağlıyor.

Satış Sonrası Avantajlar

Addo Ofis satış sonrası da pek çok avantajı müşterilerine sunan bir şirket. Üretimi tamamlanan  mobilyaların nakliye ve montaj hizmetleri, ayrıca garanti süresi boyunca mobilyalarda meydana gelebilecek olan her türlü sorunda Addo Mobilya ücretsiz servis hizmeti sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here